Kurumsal

 

VİZYONUMUZ:

 

 

Akimsan Dış Tic. Ltd. Şti. Dünya markası Dürkopp-Adler deri-döşeme-çanta dikiş makinaları ile doğrudan üreticilere teknik servis,bol ve kaliteli yedek parça,teknik eğitim hizmetleri ile 1979 yılından itibaren sektörlerin hizmetindedir.

 

Zeytinburnu’nda Deri konfeksiyonu makinaları toptan ve perakende satışı ile başlayan serüven, giderek artan bir ivme ile Saya Döşeme,Çanta-valiz üretimlerinde kullanılan Dürkopp-Adler başta olmak üzere KSL,Aesculap,Strobel-Succes,Japsew gibi kendi branşlarının en kaliteli makinaları ile de iş birliği içindedir.

Yurt genelinde Teknik açıdan “yetkin”müşteri takibi,sür’atli hizmet ile Etkin “bayii” ler üzerinden Satış,yedek parça ve teknik servis hizmetlerini aktif bir şekilde sürdürmektedir.

 

Gereksinim duyulan her konuda Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Salih Loras ve Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Metin Loras ile Dürkopp-Adler’i ve makinalarını çok yakından tanıyan şirket danışmanımız Sn.Erol Feridun sizlere hizmet için hazır olacaklardır.

 

 

MİSYONUMUZ:

 

 

Hizmet verdiği sektörlerin karşılaşabileceği sorunları çok iyi analiz edebildiği için müşterilerinin taleplerini karşılarken makine seçimlerinde teknik olarak en uygun modeli,finans yönünden de en uygun koşulları sağlayarak müşteri memnuniyetini üst seviyelere taşımaktadır.